Plakaty

Najwyższa jakość wydruku plakatów

Plakaty są bardzo popularną formą prezentacji oferty firmy. Z tej formy przekazu korzystają jednak nie tylko firmy komercyjne. W naszej drukarni bardzo często przygotowujemy plakaty również dla fundacji, stowarzyszeń, szkół czy instytucji samorządowych.

Najczęściej plakaty drukowane są na papierach o średnich gramaturach, w maszynach cyfrowych. Małe formaty drukujemy na produkcyjnej maszynie Xeroxa. Dzięki zastosowaniu oryginalnych tonerów Xerox, możemy zaoferować plakaty w najwyższej, niezmiennej jakości o głębokiej, szlachetnej czerni oraz żywych kolorach. Większe formaty drukujemy na ploterach: HP i fotograficznym, pigmentowym ploterze Epson o szerokości zadruku 1100 mm. Umożliwia on druk plakatów nie tylko na papierze, ale również na materiałach syntetycznych, płótnie, papierze do produkcji tapet czy naklejkach.

Bez względu na format przy dużych nakładach posiłkujemy się drukiem offsetowym, dzięki któremu możemy zaproponować klientom bezkonkurencyjną cenę.

Wydrukuj dowolnej wielkości plakat

Najpopularniejszymi formatami plakatów są formaty A3 oraz A2, wielu klientów potrzebuje jednak wydruków znacznie większych rozmiarów. W Drukarni Reban jesteśmy w stanie wydrukować nawet plakaty w formacie B0 czyli 100 x 140 cm! Dostępne są również wszelkie niestandardowe wymiary oraz proporcje wydruku – tutaj ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia oraz szerokość robocza plotera. Drukujemy plakaty już od jednej sztuki, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać również osoby indywidualne.

Mamy w ofercie zarówno papiery błyszczące jak i matowe o gramaturach sięgających aż 350 g! Dla wymagających klientów drukujemy plakaty na podłożach nie papierowych, całkowicie odpornych na warunki atmosferyczne. Umożliwia to ekspozycje plakatów w nieosłoniętych miejscach nawet przez wiele miesięcy, bez utraty jakości. Również w kwestii czasu realizacji, nasza oferta jest bezkonkurencyjna – dzięki naszemu zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy przygotować nakład nawet kilkuset plakatów wraz z docięciem nawet w kilkanaście minut od momentu otrzymania plików produkcyjnych. Druk offsetowy plakatów jest dostępny już w 48 godzin od momentu przekazania zlecenia do realizacji. Niejednokrotnie realizujemy zlecenia na wydruk plakatów w kilku różnych formatach z jednego projektu. Dzięki temu klient może rozlokować plakaty w różnych miejscach, najlepiej wykorzystując powierzchnię do ekspozycji, jednocześnie w każdym będąc dobrze widocznym. Nasze studio graficzne wykonuje projekty plakatów, co oszczędza czas naszych klientów. Mogą oni w jednym miejscu załatwić wszystko: od etapu projektu aż po odbiór gotowego nakładu.

Wydruk plakatów w Krakowie

Wydrukowaliśmy już setki tysięcy plakatów, przygotowaliśmy kilkaset projektów. Z przyjemnością zajmiemy się również Państwa zleceniem, bez względu na to czy będzie to wydruk jednego plakatu A3 czy kilku tysięcy plakatów A0. Nawet brak koncepcji na projekt nie stanowi przeszkody dla naszych grafików. Zawsze możecie Państwo liczyć na ich kreatywność, zaangażowanie i pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i do kontaktu z nami!

Aktywne filtry:

Pusto :(