Ulotki

Wysokiej jakości ulotki reklamowe

Najpopularniejszą formą reklamy papierowej jest ulotka. Bez względu na to czy dopiero zaczynamy działalność, czy firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku, ulotki reklamowe pozostaną najtańszą i najbardziej rozpowszechnioną formą reklamy. W naszej ofercie znajdziecie państwo ulotki dopasowane do państwa oczekiwań. Wykonujemy ulotki w nakładzie już od 10 szt. Zarówno jedno jak i dwustronne. Na maszynach do druku cyfrowego drukujemy nakłady do kilkuset sztuk. Dostępne gramatury: od 80 do 350 g, zarówno na najtańszych papierach offsetowych jak i na papierach satynowych. Ulotki drukujemy na produkcyjnej maszynie Xerox, która dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym oferuje jakość nieosiągalną przez innych producentów.

Dla wymagających klientów oferujemy wydruk ulotek na papierach kolorowych o gramaturach: 80 lub 160 g. i w wyższych gramaturach (240g) oraz w bardziej niestandardowych kolorach np. metalicznych. Najbardziej popularnym formatem ulotki jest format A6, w swojej ofercie mamy jednak wszelkie możliwe rozmiary ulotek. Mamy za sobą tak nietypowe realizacje jak np. kwadratowe ulotki niewiele większe od wizytówki w kolorze zielonym na papierze o fakturze lnu.

Wydrukuj dowolny rodzaj ulotek

Bardzo popularnym rodzajem ulotek są ulotki składane, najczęściej z formatu A4 do formatu DL (możliwe złożenie w “C” lub w “Z”). Tego typu ulotki drukuje się najczęściej w mniejszym nakładzie i trafiają one do bardziej wyselekcjonowanego odbiorcy. Mogą zawierać np. cennik lub kompleksowo przedstawiać ofertę firmy. Ulotki możemy uszlachetnić folią matową, błyszczącą lub silk touch. Na życzenie klienta możemy wykonać perforację lub zaokrąglić narożniki. Najtańszym rozwiązaniem, stosowanym często przez nowe firmy, które chcą szybko dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszej grupy odbiorców, są ulotki czarno białe. Nie są tak atrakcyjne graficznie, jednak ich cena rekompensuje te braki.

Do realizacji większych nakładów wykorzystujemy druk offsetowy. Nakłady te są najczęściej kolportowane do skrzynek na listy lub rozdawane bezpośrednio potencjalnym klientom. Ze względu na specyfikę druku offsetowego, jest on korzystny cenowo przy nakładach powyżej 500 szt. Również przy realizacji metodą druku offsetowego mamy do dyspozycji wiele rodzajów gramatur. Najczęściej jest to kreda błyszcząca, rzadziej matowa, o gramaturze 130 g. Realizacja druku offsetowego jest możliwa już w 48 godzin od przyjęcia przez nas zlecenia. Ulotki offsetowe oferują szeroką gamę uszlachetnień: folię, wybiórczy lakier UV a nawet złocenie lub srebrzenie.

Druk ulotek w Krakowie

Naszymi klientami najczęściej są firmy gastronomiczne i handlowe, jednak drukujemy ulotki również m.in. dla szkół językowych czy domów kultury. Oferujemy również projekty graficzne ulotek. W ciągu wielu lat działalności wydrukowaliśmy już miliony ulotek, przygotowaliśmy setki projektów. Warto skorzystać z naszego doświadczenia. Pomożemy wybrać optymalny nakład, rozmiar, i gramaturę ulotki w zależności od tego jaki efekt chcecie Państwo osiągnąć: innej ulotki potrzebuje restauracja, innej polityk, a innej dom kultury. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i do kontaktu z nami.

Aktywne filtry:

Pusto :(