Druk fotokalendarzy

Fotokalendarze w kilku różnych wariantach

Fotokalendarz wydaje się być świetnym pomysłem na prezent. Idealnie sprawdzi się, jako upominek mikołajkowy lub świąteczny. Drukarnia Reban gwarantuje nie tylko rzetelność i profesjonalizm, ale również terminowość. Dzięki temu złożone zamówienie zostanie dostarczone na czas. Proponujemy kilka różnych wariantów, co wybór czegoś odpowiedniego dla siebie.

Można u nas zakupić:
 • fotokalendarze roczne,
 • fotokalendarze półroczne,
 • fotokalendarze 3-miesięczne,
 • fotokalendarze miesięczne.
Fotokalendarz Kraków

Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Należy wspomnieć, że systematycznie przeprowadzamy akcje promocyjne, dzięki którym można zakupić produkt jeszcze taniej. To prawdziwa gratka dla tych, którzy kochają oszczędzać.

Cyfrowy druk kalendarzy w Krakowie

Drukarnia znajduje się w Krakowie, jednak oferta skierowana jest do klientów z całego kraju. Wydruk fotokalendarzy realizowany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który cechuje się doskonałymi parametrami użytkowymi. Druk cyfrowy gwarantuje najwyższą jakość, dzięki czemu zdjęcia będą wyraziste, a kolory soczyste. Z pewnością zachwyci to wszystkich, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale.

Trzeba dodać, że stosujemy wyłącznie trwały, a zarazem elegancki papier o gramaturze 350 g/m2 lub 160 g/m2. Posiada on satynowe wykończenie. Jest odporny na przypadkowe rozdarcia, czy też negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku kalendarzy całorocznych, które przez cały okres użytkowania muszą pozostać w nienaruszonym stanie. Tylko taka inwestycja się opłaca.

Indywidualny projekt kalendarza

Oferowane fotokalendarze projektowane są indywidualnie w oparciu o potrzeby oraz wymagania klienta. Każdy może umieścić w nim dowolnie wybrane fotografie. Istotne jest jednak to, aby posiadały one odpowiednią rozdzielczość i jakość. Można wykorzystać gotowe szablony lub stworzyć wzór od podstaw. Jest to kwestia bardzo indywidualna. Fotokalendarz to prosty sposób na to, aby sprawić radość bliskiej osobie. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy cenią sobie niesztampowe rozwiązania.

Kalendarze dostępne są w dwóch wariantach:

 • jedna plansza, na której znajduje się zdjęcie i dedykacja,
 • dwanaście plansz złączonych wytrzymałą sprężyną.

Oprócz tego umożliwiamy wydruk w formacie A4 lub A3. Z przyjemnością doradzimy, jaki produkt sprawdzi się lepiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu każdy wykonany przez nas projekt jest unikatowy, a zarazem oryginalny.

Fotokalendarze w korzystnych cenach

Proponowane przez nas fotokalendarze dostępne są w okazyjnych cenach, dzięki czemu niemal każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Dodatkowo regularnie udzielamy rabatów, które pozwalają zaoszczędzić sporą ilość gotówki. To prawdziwa gratka dla tych, którzy nie lubią przepłacać. Kalendarz z własnymi zdjęciami będzie piękną ozdobą każdego pomieszczenia. Należy również wspomnieć, że jest to forma pamiątki. Taki produkt warto zachować.

Fotokalendarze to znakomita opcja nie tylko dla klientów prywatnych, ale również firm. Mogą one posłużyć jako gadżet promocyjny, czy też element wyposażenia biura.

Obecnie w cenie promocyjnej wykonujemy:
 • roczne kalendarze ze zdjęciem i dedykacją
  (wysokiej jakości druk cyfrowy na eleganckim satynowym papierze o gramaturze 350 g/m2)
  w cenie 9,90 za 2 sztuki w formacie A3, lub 6,90 za 2 sztuki w formacie A4
 • kalendarze z 12 kolorowych plansz łączonych solidną sprężyną z wygodną zawieszką
  (wysokiej jakości druk cyfrowy na eleganckim satynowym papierze o gramaturze 160 g/m2)
  w cenie 29,90 za kalendarz w formacie A3, lub 19,90 za kalendarz w formacie A4

Dlaczego warto zamówić fotokalendarze u nas?

Nasza drukarnia błyskawicznie zdobyła uznanie nawet wśród bardzo wymagających klientów, którzy posiadają specyficzne potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy. Nasze fotokalendarze są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również precyzyjnie wykończone, a także trwałe. Wyróżnia nas uczciwość i terminowość. Podejmujemy się zleceń, które muszą zostać zrealizowane w ekspresowym tempie. Staramy się usatysfakcjonować tych, którzy nie mogą czekać.

Do wydruku fotokalendarzy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze maszyny oraz certyfikowane materiały. Wszystko po to, aby pozostały one w pierwotnym stanie znacznie dłużej niż 12 miesięcy. Oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniego wariantu, czy też szablonu. Projektujemy kalendarze w oparciu o wymagania klientów.